майонеза „Краси“
Новини от Пловдив » Свят » Затвориха част от летището в Мюнхен, закъсняват полети за България
Свят

Затвориха част от летището в Мюнхен, закъсняват полети за България

КАДЪР: 24 часа

Полицията на летището в Мюнхен – второто най-натоварено в Германия, затвори Терминал 2 днес, след като неизвестен успял да се промъкне в охраняваната зона, предаде ДПА. Засегнати са и полети до София, които към момента закъсняват.
Работата на Терминал 2 е възстановена, вече има възобновени полети. Има и такива, които имат закъснения от 4-5 часа, съобщава „24 часа“ от летището в Мюнхен.
Баварската полиция и управата на летището не са съобщили подробности за случая. Не е ясно кога ще се възобнови работата на терминала.
Пътници на летището съобщават в социалните медии, че не им е било позволено да излязат от самолетите, оплакват се от забавени или отменени полети и от струпване на хора, очакващи информация в натоварения период на лятната ваканция, отбелязва ДПА.

 

Видео: 24 часа

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

ПИМК БИЛД
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България
Краси

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Ще има ли правителство, или отиваме на нови парламентарни избори наесен?

  • Не, няма да има редовен кабинет 51%
  • Да, ГЕРБ-СДС ще успее да излъчи кабинет с участието на ПП-ДБ и ДПС 21%
  • Не ме интересува, и сега има правителство, което се справя 15%
  • Ще има редовен кабинет с втория мандат на ПП-ДБ, а ГЕРБ ще го подкрепи 13%

Начална дата: 03.04.2023 @ 19:35 | Крайна дата: 03.05.2023 @ 20:32

Зареждане ... Зареждане ...