„Темата на деня е, че въпреки пандемията откриваме нов завод в Пазарджик. А не да ме питате за Пламен Узунов. Той беше милиционер от Пловдив, аз съм го правил директор“. Това заяви при откриването на логистичен център край Пазарджик премиерът Бойко Борисов.
„От сутрин до вечер всеки се оправдава с мен. А аз никога не съм крил, че познавам целия бизнес“, заяви Борисов по повод твърденията на обвиняемия бизнесмен Пламен Бобоков, че двамата са водили комуникация.
„Помагал съм на самия Бобоков, водил съм го в Румъния, Турция. Той е български инвеститор в чужбина. Няма нищо лошо, нищо укоримо. Нали, за да открие завод в Румъния, трябва да се отиде там, да се говори и с техния премиер? Но аз не съм момиче да си пазя есемесите с години.
Ако е Борисов е лошо, ако е Радев е нападение“, коментира още Борисов.
Още по темата
Бобоков показа чат с Бойко Борисов: Добро утро, бос!
Още чатове: Бобоков си писал и с Prezident – Rumen Radev
Гешев: Не следя творческата дейност на обвиняеми