A1 Advertisement
Новини от Пловдив » България » Доган се видя с протестиращите, „обеща“ да свали Борисов ВИДЕО
България Важно Политика

Доган се видя с протестиращите, „обеща“ да свали Борисов ВИДЕО

Ахмед Доган изслуша протестиращите
Ахмед Доган изслуша протестиращите

Изненадващо почетният председател на ДПС Ахмед Доган се срещна с гражданите, отишли на поредния протестен плаж край летните сараи в парк ”Росенец”.

Той дори разговаря с присъстващите на ”Доган сарай бийч фестивал“, който се провежда днес.

„Вие разпределяте баницата. Разпределяйте я точно, и ние искаме да живеем“, казаха пред Доган гражданите. В отговор почетният председател се усмихна и поклати глава: „Добре, добре“.

Протестиращите го помолиха да обещае да свали Бойко Борисов и Иван Гешев от власт. Доган се съгласи и на това.

По време на „разговора“ с присъстващите обаче нямаше конкретни заявки или пък отговори от страна на Доган.

Почетният председател на ДПС единствено поклащаше глава и отговаряше сравнително радушно.

Срещата между протестиращите и Доган протече мирно и спокойно, а накрая той помаха с ръка на хората.

„Казахме му да помогне да свалим Борисов и Гешев от власт, той каза – добре“, обясни един от протестиращите на приятелите си, които не успяха да дойдат на срещата.

Видеото може да гледате ТУК

Още новини по темата

“Доган сарай бийч фестивал” се провежда в Ресенец

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...