Левицата 14
Новини от Пловдив » България » Политика » Арман Бабикян пред ПловдивПрес: Днес е ден за празнуване, въпреки че Съединението е започнало с бунтове
Важно Градът Политика

Арман Бабикян пред ПловдивПрес: Днес е ден за празнуване, въпреки че Съединението е започнало с бунтове

Арман Бабикян
Арман Бабикян

„Днес е ден за празнуване, въпреки че Съединението е започнало с бунтове“, каза в интервю за ПловдивПрес Арман Бабикян от Отровното трио в отговор на въпрос какво предстои тази вечер. Бабикян и проф. Велислав Минеков са пред Военния клуб в Пловдив, където са прави възстановка на Съединението, от същото място ще започне и гражданското шествие тази вечер.

„И сега се надявам Съединението на гражданите на България, което започна с бунтове, да завърши със Съединение, т. е. с успех за българите“.

Още от казаното от Арман Бабикян – във видеото.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

Валери-Жаблянов
ПИМК БИЛД
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България
Краси

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Одобрявате ли Община Пловдив да тегли нов заем за завършването на Колежа?

  • ГЕРБ да дари партийната си субсидия, защото този казус го забърка Бойко Борисов 53%
  • Не, има и други важни спортни обекти в Пловдив за финансиране 23%
  • Да, това е важен спортен обект, който ще издигне футбола в Пловдив на по-високо ниво. 15%
  • Да, но само ако финансира равнопоставено както Ботев Пд, така и Локомотив Пловдив. 9%

Начална дата: 26.01.2023 @ 19:37 | Крайна дата: 09.02.2023 @ 19:37

Зареждане ... Зареждане ...