Quantcast
Новини Пловдив » Локо » Локо отстъпи с 0:1 и пусна „ЦСКА 1948“ в първата шестица
БГ Футбол Локо Спорт Спорт Важно

Локо отстъпи с 0:1 и пусна „ЦСКА 1948“ в първата шестица

ЦСКА-1948
ЦСКА-1948 триюмфира срещу Локо Пд

„ЦСКА 1948“ влезе в шестицата в крайното класиране на редовния сезон в Първа лига след победа с 1:0 срещу „Локомотив“ (Пловдив). Ивайло Чочев вкара с глава единствения гол в срещата и прекъсна силната серия на черно-белите.

За „ЦСКА 1948“ това беше първи мач след поредната треньорска смяна и раздялата с изкаралия само три двубоя на поста Росен Кирилов.

През първата част домакините стигнаха до гол чрез Чочев, но той не беше зачетен заради засада. След почивката полузащитникът отбеляза с глава след ъглов удар. По-късно Димитър Илиев пропусна дузпа, като прати топката в гредата.

„Локомотив“ остава втори и е на девет точки от водача „Лудогорец“, който играе по-късно.

До края на сезона отборите в шестицата ще изиграят още по пет мача. В челото са „Лудогорец“ (61 точки), „Локомотив“ (52), ЦСКА (50), „Арда“ (45), „ЦСКА 1948“ (38) и „Берое“ (37).

ЦСКА 1948 – ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) 1:0

1:0 Ивайло Чочев 55

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 19. Господинов, 87. Петров, 3. Пиргов, 4. Лясков, 18. Чочев, 8. Климентов, 27. Дамянов, 20. Бастунов, 11. Д. Александров, 70. Русев

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): 1. Пиргов, 61. Алмейда, 25. Масоеро, 5. Малембана, 34. Витанов, 39. Умарбаев, 7. Цветанов, 9. Карагарен, 6. Илич, 14. Илиев, 10. Минчев