Quantcast
Новини Пловдив » Спорт » Грозни сцени, бой и червени картони на мач в Трета лига
БГ Футбол Спорт Спорт Важно

Грозни сцени, бой и червени картони на мач в Трета лига

Кадър: bTV

Грозни сцени, бой и три червени картона на футболно дерби от Северозападната Трета лига. Екшънът се разигра по време на вчерашния мач между отборите на „Бдин“ и „Дреновец“.

Напрежението ескалира през второто полувреме, когато отборът на „Бдин“ изравни за 1:1. Малко след това играчът на гостите Георги Стоянов – Испанеца получи червен картон заради реплики и спречкване със съперник. Това отключи недоволството от страна на „Дреновец“. Съдията Стефан Ставров бе ритнат и съборен на земята от съотборник на Стоянов. Тогава реферът изгони и него. Наложи се намесата на полицията. Повикано бе и подкрепление.

В 61 минута домакините от „Бдин“ поведохас 2:1. По-късно заради спречкване с четвъртия съдия червен картон получи и треньорът на „Дреновец“ Александър Петров. Меле имаше и в края на мача заради непризнат гол за гостите, предава БТВ. Според дежурния делегат на мача Емил Младенов съдийството е било перфектно. Няма обяснение за случилото се, а тази вечер е депозирал доклада си. Съдията пък си е извадил медицинско.

Зоналната дисциплинарна полиция на Футболния съюз във Велико Търново ще се произнесе по него тази седмица.