Quantcast
Новини Пловдив » Спорт » Георги Кабаков свири решителен мач на Аржентина на Олимпиадата
Спорт Спорт Важно

Георги Кабаков свири решителен мач на Аржентина на Олимпиадата

Георги Кабаков

Българският футболен съдия Георги Кабаков ще следи за спазването на правилата по време на мача от олимпийските игри между Египет и Аржентина.

Той ще излезе в Токио заедно със своите помощници – Деян Вълков и Мартин Маргаритов.

Срещата е втора от груповата фаза на турнира и ще започне в 10.30 ч. българско време в неделя (25 юли), предава bTV. В първия си двубой южноамериканците паднаха с 0:2 от Австралия, а съперникът му направи 0:0 с Испания. За четвъртфиналите се класират само по два тима от група. Така че срещата ще е решаваща за класирането.

Четвърти рефер ще е японецът Хироюки Кимура. Абдула Ал Мари от Катар ще отговаря за VAR, а Крис Пенсо от САЩ ще бъде негов помощник. Шампионите във футболния турнир ще станат ясни на 7 август.