Quantcast
Новини Пловдив » Важно » Локомотив и Левски със зрелищно равенство на „Лаута“
БГ Футбол Важно Спорт Спорт Важно

Локомотив и Левски със зрелищно равенство на „Лаута“

Локомотив Пловдив и Левски изиграха драматичен мач и завършиха при равенство 2:2 в двубой от седмия кръг на efbet Лига. „Сините“ откриха резултата в заключителните минути на първото полувреме с гол на Борислав Цонев, но „черно-белите“ изравниха с попадение на Георги Минчев (73). Три минути по-късно Георги Миланов с великолепен изстрел отново изведе гостите напред, а „смърфовете“ отново възстановиха равенството чрез Димитър Илиев.

По този начин Станимир Стоилов не успя да дебютира с успех начело на „сините“ и със спечелената една точка не успя да се изкачи нагоре в таблицата и остава на деветото място. От своя страна Локомотив Пловдив и при шестия си опит не записа победа от началото на сезона и остава на дъното в класирането само с две точки./ПловдивПрес