Новини Пловдив » Спорт » Атанас Илиев с първи гол за Асколи
БГ Футбол Спорт Спорт Важно

Атанас Илиев с първи гол за Асколи

Атанас Илиев с екипа на Асколи

Бившият нападател на Ботев (Пловдив) Атанас Илиев отбеляза първия си гол в Италия. Националът се превърна в герой за своя тим Асколи при домакинското равенство 1:1 срещу Лече в двубой от 8-ия кръг на Серия Б.

Илиев влезе на терена в 71-ата минута и само три минути по-късно се разписа за черно-белите. Той вкара със силния си ляв крак в далечния ъгъл след асистенция на Федерико Диониси.

Преди това гостите от Лече бяха открили в 7-ата минута чрез Габриел Стрефеца.

Ремито остави Асколи на 5-о място във временното класиране с 14 точки, а Лече е втори с 15 т. Лидер е тимът на Пиза с 19 точки./ПловдивПрес