A1 Advertisement
Новини от Пловдив » Здраве » COVID-19 » Задължителна ваксинация искат в Белгия
COVID-19 Важно Здраве Свят

Задължителна ваксинация искат в Белгия

Белгийският премиер Александер де Кро обмисля въвеждането на задължителна ваксинация срещу Covid-19.

Френскоезичните социалисти, които са част от правителството на Де Кро, по-рано настояха за задължителна ваксинация в страната, но тогава той нарече подобна стъпка „политически мързел“.

Премиерът либерал обаче заяви, че ситуацията в интензивните отделения го е накарала да премисли.

„Влиянието на сравнително малка група върху нашето здравеопазване е твърде голяма. Не можем да позволим това да се случи“, каза Де Кро и допълни:

„Целта е ясна, трябва да ваксинираме всички. Ако задължителната ваксинация може да помогне, бих искал да я обмисля. Но правителството не може да реши това само, трябва да има дебат в парламента“, обясни белгийският премиер.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...