Левицата 14
Новини от Пловдив » Градът » Откриват изложба на детски рисунки „Мисли зелено, събирай разделно“
Градът Пловдив

Откриват изложба на детски рисунки „Мисли зелено, събирай разделно“

Откриват изложба на детски рисунки “Мисли зелено, събирай разделно”.

Изложбата се организира от Община Пловдив, съвместно с организациите за оползотворяване на отпадъци от опаковки “Булекопак” АД и “Екопак” АД, и е продължение на конкурса “Мисли зелено, събирай разделно”, който се проведе през края на миналата година. Поради големия брой подадени рисунки в конкурса, не всички бяха изложени в състоялата се тогава изложба в Дома на културата. Ето защо днес Община Пловдив планира да покаже всички постъпили творби.

Изложбата ще открие зам.-кметът по екология Анести Тимчев. Ще присъстват още представители на “Булекопак” АД и “Екопак” АД, както и на Дирекция “Екология и управление на отпадъците” и отдел “Култура, археология и културно наследство”.

Откриването започва в 17.00 ч. и ще продължи до 19.00 ч. в залите за временни експозиции на ул. “Княз Александър I” №15. Изложбата ще бъде отворена за посетители до 1 февруари и е с вход свободен.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

Валери-Жаблянов
ПИМК БИЛД
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България
Краси

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Одобрявате ли Община Пловдив да тегли нов заем за завършването на Колежа?

  • ГЕРБ да дари партийната си субсидия, защото този казус го забърка Бойко Борисов 53%
  • Не, има и други важни спортни обекти в Пловдив за финансиране 23%
  • Да, това е важен спортен обект, който ще издигне футбола в Пловдив на по-високо ниво. 15%
  • Да, но само ако финансира равнопоставено както Ботев Пд, така и Локомотив Пловдив. 9%

Начална дата: 26.01.2023 @ 19:37 | Крайна дата: 09.02.2023 @ 19:37

Зареждане ... Зареждане ...