майонеза „Краси“
Новини от Пловдив » Спорт » БФС въвежда електронно картотекиране
БГ Футбол Спорт Спорт Важно

БФС въвежда електронно картотекиране

Анонсираната от президента Борислав Михайлов дигитализация на процесите във футбола ни вече е факт. Българският футболен съюз завърши изработването на системата за електронно картотекиране в аматьорския футбол, която не просто ще оптимизира и улесни клубовете при регистриране на състезателите и треньорите, но и ще ги облекчи финансово.

Допълнението на системата ще обхваща всички нива от аматьорския футбол, в това число четвърта и пета дивизия при мъжете, както и зоналните и областните първенства в детско-юношеския футбол. В следващите седмици предстоят обучителни семинари с участието на всички представители на областните и зонални съвети на БФС, след което експертни групи ще проведат детайлен инструктаж за клубовете по региони.

Със стартирането на проекта отпада таксата за картотекиране на футболисти и треньори в аматьорския футбол изцяло, като по този начин се реализира обещанието на президента Михайлов за пълна дигитализация и за финансово облекчение на малките клубове от футболната ни екосистема.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

ПИМК БИЛД
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Българското Черноморие или в чужбина?

  • На родното Черноморие е най-хубаво 33%
  • Отивам в Гърция, там е по-чисто и няма намръщени сервитьори 32%
  • Не обичам морето, тръгвам към Родопите или Балкана 20%
  • В Южна Италия цяла седмица излиза по-евтино от уикенд в Созопол 15%

Начална дата: 01.07.2023 @ 15:56 | Крайна дата: 01.08.2023 @ 15:56

Зареждане ... Зареждане ...