майонеза Kраси
Новини от Пловдив » Ботев » Неделев: Ако нашият вратар не беше спасил дузпата, нямаше да спечелим
БГ Футбол Ботев Спорт Спорт Важно

Неделев: Ако нашият вратар не беше спасил дузпата, нямаше да спечелим

Капитанът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев даде мнението си след победата над Локомотив (Пловдив) с 2:1. Националът похвали вратаря на „канарчетата“ Георги Аргилашки за спасената дузпа, бита от Димитър Илиев. Според Неделев ботевистите са показали по-добър футбол след почивката. „Поздравявам най-вече нашия вратар, защото ако не беше спасил дузпата, може би нямаше да спечелим този мач. Радвам се, че успяхме да спечелим и да задържим третото място. Нормално е пред наша публика, когато гостуващият отбор пропусне дузпа, да се съвземем, след дузпата се съвзехме и успяхме да вкараме гол. Имаме футболисти, с които можем да играем добър футбол. Да, наистина много се накъсваше мача, особено през първата част, но такъв е футболът. Мисля, че започнахме добре втория полусезон – от три мача имаме седем точки. Днес второто полувреме започнахме да се напасваме в нашия стил, надявам се в следващите мачове вече да играем нашия си стил“, заяви любимецът на агитката на „жълто-черните“.