Майонеза Краси
Новини от Пловдив » Ботев » „Ботев“ написа „С теб сме Тоше“ преди победата над „Металист“ Харков
БГ Футбол Ботев Важно Спорт Спорт Важно

„Ботев“ написа „С теб сме Тоше“ преди победата над „Металист“ Харков

Ботев Пловдив за пореден път показа уважението си към капитана и звезда на отбора Тодор Неделев. Футболистите излязоха с надпис „С теб сме Тоше“, преди началото на днешната кортрола срещу Металист Харков. Ботев победи с 2:1 тимът от Украйна на стадиона в Будур .

Българският национал пострада сериозно при катастрофа на автобусите на националния отбор в Грузия преди гостуването ни в Лигата на нациите.

Тогава осмицата на Ботев нарани тежко главата си и трябваше да бъде откаран в болница в Тбилиси, където бе опериран и след това се възстановява известно време, преди да бъде транспортиран обратно в България.

Току от пряк свободен удар вкара за 1:0 в 56-ата минута. Бароан удвои от дузпа в 70-ата минута. Четири по-късно украинците върнаха един гол с глава след изпълнен ие на корнер.

Съставът на Ботев първо полувреме: Ханкич, Генев, Супрайен, Нади, Мертенс, Чернев, Минков, Ето’о, Тонев, Току, Бароан