A1 Advertisement
Новини от Пловдив » Истории » Райфъла не дойде в съда, отложиха делото за януари
Истории Пловдив Пловдив Важно Посоки Съд и Прокуратура

Райфъла не дойде в съда, отложиха делото за януари

Райфъла и адвокатът му не дойдоха в съда в Пловдив, а това попречи да се даде ход на делото за укриване на данъци в големи размери днес, предаде човек на ПловдивПрес.

Атанас Червенков - Наско Райфъла
Атанас Червенков-Райфъла Кадър: ПловдивПрес

Атанас Червенков-Райфъла в момента излежава присъда в затвора в Кремиковци и е пуснал молба да не бъде транспортиран до съда в Пловдив, защото защитникът му е възпрепятстван да се яви на заседанието, съобщи съдия Теофана Спасова.

В съда се яви само съпругата на Атанас Червенков – Евелина. Красавицата заяви, че настоява делото да се гледа при закрити врата, защото не желае да излизат новини около нея и семейството й.

„Ние сме невинни до доказването на противното. Не желая да се спекулира в медиите, както беше при предишното дело на съпруга ми. Много неща се преиначиха“, заяви тунингованата дама.

Съдът насрочи следващото заседание за 11 януари от 9:30 часа. Тогава ще се реши дали ще се гледа при затворени врата.

Обвинението срещу семейство Червенкови е за данъчни престъпления в особено големи размери. Бизнесменът пет пъти е укрил данъци на обща стойност 40 725 лв. в декларации, подписани с електронния му подпис и представени пред НАП, а съпругата му като физическо лице, на три пъти е избегнала установяването и плащането на данъчни задължения в особено големи размери на обща стойност 37 360 лева.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...