Новини от Пловдив » Важно » Локо Пловдив завърши 2:2 с Берое в Стара Загора след 100 мин. игра
БГ Футбол Важно Локо Пловдив Пловдив Важно Спорт Спорт Важно

Локо Пловдив завърши 2:2 с Берое в Стара Загора след 100 мин. игра

Снимка: ПФК Локомотив Пловдив

Локомотив Пловдив взе точка като гост на Берое. Мачът от 29-ия кръг на efbet Лига в Стара Загора след 100 мин. игра.

През първото полувреме заралии поведоха с 1:0 с гол на Себастиан Вия от дузпа. Димитър Илиев изравни също от бялата точка в 32-ата минута. В 47-ата Вини Трибуле отбеляза отблизо за 2:1, а три минути по-късно Ангел Лясков изравни с глава след центриране на Бабакар Дион.

В 89-ата минута Франсиско Сагардия от домакините извърши нарушение срещу Оливер Камдем и въпреки че прати топката в мрежата, попадението му не бе признато.

Кръг преди края на редовния сезон Локо Пловдив е на четвърто място с 54 точки сезон, а Берое е на 11 място с 33 точки, колкото има и десетият Славия.

В последния редовен кръг пловдивчани домакинстват на ЦСКА 1948. Берое гостува на Левски.

Берое: Артур Мота, Лучано Скуадроне, Хуан Пабло Саломони, Франко Минго, Жорди Говеа, Франсиско Политино (80′ Федерико Санети), Уерик Каетано (72′ Франсиско Сагардия), Карлос Алгара (90’+3′ Сетфан Гаврилов), Роналдо Камара (71′ Сегундо Пачаме), Себастиан Вия, Вини Трибуле.

Локомотив: Кристиан Томов, Хорхе Сегура, Мартин Паскалев (68′ Мартин Петков), Тодор Павлов, Оливер Камдем, Христо Иванов (69′ Владимир Медвед), Евандро (10′ Ивайло Иванов), Ангел Лясков, Бабакар Дион, Димитър Илиев, Мичи Нтело (83′ Петър Андреев).