A1 Advertisement
Новини от Пловдив » Ботев » Две нови попълнения при жълто-черните
БГ Футбол Ботев Спорт Спорт Важно

Две нови попълнения при жълто-черните

Стадион "Христо Ботев"

Ботев (Пловдив) се подсили с двама футболисти, информираха от клуба. Това са нигериецът Абрахам Емануел Оджо, който играе като дефанзивен халф и атакуващият полузащитник Баба Н’Дайе от Кот д’Ивоар. Младите 18-годишни таланти парафират контрактите си след успешно изкаран пробен период при „канарчетата“.

„Двамата впечатлиха спортно-техническото ръководство на „жълто-черните“ и сложиха подписите си под дългогодишни договори. Привличането им е част от дългосрочната стратегия на клуба за развитието на млади таланти“, уточниха от Ботев (Пловдив) и пожелаха успех на Оджо и Н’Дайе с „жълто-черните“ екип.

Днес играчите на Душан Керкез ще изиграят първата контрола по време на подготвителния си лагер в Турция, а съперник на „канарчетата“ е лидерът в полския футболен елит – Лех (Познан).

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...