Krassi
Новини от Пловдив » България » Специално GPS приложение влиза в сила за шофьорските курсове
България Важно

Специално GPS приложение влиза в сила за шофьорските курсове

Специално GPS приложение трябва да влезе в сила от 12 февруари. То ще следи всеки миг от курсовете по кормуване на кандидат-шофьорите. Школите ще имат право да използват приложението доброволно до 12 юли, след това ще е задължително. „От днес в 9 ч. трябва да започне дигиталното обучение. Тоест този, който се запише, трябва да има възможност на електронен картон да му се отразяват часовете“, обясни пред Нова телевизия зам.-председателят на Асоциацията за квалификация на автомобилистите в България Петър Вутов.

Председателят на Асоциацията за квалификация на автомобилисти в България Красимир Георгиев изрази съмнения дали приложението ще бъде активирано днес.

Изпълнителната агенция „Автомобилна администрация“ ще има достъп до системата, според Вутов. „Може да се следи, тъй като GPS-а ще чертае маршрута и показва местоположението“, допълни той.

Петър Вутов уточни, че апликацията трябва да е достъпна в онлайн магазините за приложения, но според негова проверка все още не е налична.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...