Krassi
Новини от Пловдив » България » България » Нинова пророкува: Борисов ще събори кабинета на есен
България Важно Коментари Мнения Политика

Нинова пророкува: Борисов ще събори кабинета на есен

  • Делян Пеевски си взе БСП на концесия, коментира още бившата лидерка на социалистите

„Непокорна България“ е в готовност за избори, обяви пред БНТ учредителят на формацията и бивш лидер на БСП Корнелия Нинова. „Всичко, което се случва в България има алтернатива“, убедена е тя. Нинова вижда предсрочни избори на есен.

Във връзка с преизчисляването на резултатите от изборите на 27 октомври 2024 тя смята, че Конституционният съд (КС) е трябвало изцяло да касира вота.

„Борисов ще свали кабинета, прогнозира Нинова. БСП и ИТН ако трябва ще се вържат с вериги и няма да свалят кабинета, защото знаят, че това е последният им валс“, по мнението й.

„Това, което се случи с МЕЧ, е безобразие, изтъкна тя. Според Нинова това е решение на ГЕРБ, БСП и ДПС Ново начало. Големият въпрос в политиката е на послушковците, на подставените лица“, категорична бе бившата водачка на БСП. По мнението й – грешка е позицията на Наталия Киселова да не отстъпи от казуса с МЕЧ.

„Пеевски си взе БСП на концесия“, заяви още Корнелия Нинова. „Бюджетът е социална секира и лукс за управляващите“, изтъкна тя. „Всички леви партии са в скута на Борисов и Пеевски“, смята Нинова.

„Клише е, че ще влезем е Еврозоната от 1 януари 2026, според прогнозата й. Борисов е като моношоу, като мъпет шоу, смешник“, отсече лидерът на „Непокорна България“ и допълни, че има алтернатива.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...