Krassi
Новини от Пловдив » Локо » Крушарски наложи властта си в Локо със силен трансфер от Бразилия
БГ Футбол Локо Спорт

Крушарски наложи властта си в Локо със силен трансфер от Бразилия

Филипе Машадо

Христо Крушарски видимо си връща властта в Локомотив Пловдив и то с размах. Веселият бизнесмен е уредил силен трансфер от Бразилия. Дефанзивният халф Филипе Машадо ще пристигне в отбора през лятото като свободен агент, което обаче е леко противоречива информация на „Мач Телеграф“.

Не е тайна, че бизнесменът поддържа добри отношения с няколко клуба в Бразилия, като един от тях е настоящият отбор на Машадо – Коритиба, който играе в Серия Б на латиноамериканската страна.

Машадо е носил също така екипите на велик клуб като Гремио и Крузейро, като с втория е шампион на Серия Б. Играл е също така за Витория и Боа Ешпорте.

През настоящия сезон има шест мача за Коритиба. В този отбор той е под наем от Витория. 29-годишният дефанзивен халф има 9 гола в кариерата си и един двубой за Копа Судамерикана.

В момента Локомотив Пловдив разчита само на един бразилец. Това е атакуващият халф Марсилио, който след продажбата на Камдем в Левски бе преквалифициран като десен бек.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...