Krassi
Новини от Пловдив » Бизнес » Wizz Air взе решение временно да преустанови всички полети до и от Тел Авив, Израел
Бизнес Посоки Свят Транспорт

Wizz Air взе решение временно да преустанови всички полети до и от Тел Авив, Израел

Wizz Air
Wizz Air

Wizz Air взе решение временно да преустанови всички полети до и от Тел Авив, Израел, както и всички европейските полети до Аман, Йордания, считано от днес до 15 септември 2025 г. Авиокомпанията също така ще избягва да прелита над въздушното пространство на Израел, Ирак, Иран и Сирия до второ нареждане.

Това решение е взето вследствие на последната ескалация на ситуацията в Близкия изток. Безопасността и сигурността на пътниците, екипажите и самолетите остават абсолютен приоритет за Wizz Air, като авиокомпанията продължава внимателно да следи развитието на обстановката в координация със съответните органи.

Wizz Air се ангажира да сведе до минимум неудобствата за засегнатите пътници и ще се свърже директно по имейл с клиентите, които са направили резервации чрез сайта или приложенията на авиокомпанията, за да им предостави информация относно възможностите за промяна на резервацията или възстановяване на суми. Пътниците, закупили билети чрез трети страни, следва да се свържат със съответния туроператор или агенция.

Авиокомпанията благодари на пътниците за разбирането в тази ситуация и ще продължи да предоставя актуална информация при промяна на обстоятелствата.

ПИМК БИЛД

Коментари

Коментари

PIMK BUILD
БРАДЪРС СЕКЮРИТИ ГРУП
38-Истории-за-началото-на-планинарството-в-България

Архив по дни

Архив по седмици

Архив по месеци

Архив по години

Категории

Времето

Дондукова или Вазова да се казва градската градина зад Природонаучния музей, обновена с близо 5 млн. лева?

  • Вазова градина е най-правилното наименование. Иван Вазов е живял на съседната улица, тук е написал едни от най-забележителните си произведения. Хората са се стичали под балкона, за да го приветстват 37%
  • Както я знаят пловдивчани от създаването ѝ – Дондукавата градина. Хората са я кръстили така, защото е създадена по време на привременното управление и по препоръка на княз Александър Дондуков-Корсаков 30%
  • Не ме интересува. Нека си остане както досега без официално име – Градската градина 18%
  • Референдум. Това е най-справедливото решение. 8%
  • Капитан Бураго – Освободителя на Пловдив. Неговият паметник също е в тази градина и всяка година Пловдив му отдава почит на 16 януари, когато Бураго с отряд драгуни форсира Марица и освобождава града. 7%

Начална дата: 24.04.2024 @ 19:09 | Крайна дата: 24.05.2024 @ 19:09

Зареждане ... Зареждане ...